آیا از خریدن اکانت های گرون و موقتی v p n خسته شده اید ؟
آیا از سرعت پایین v p n ناراضی هستید ؟
آیا با v p n نمیتونید همه سایت هایی رو که میخوایید باز کنید ؟

توجه :

مخصوص موبایل های اندرویدی  می باشد

من فــیلــترشــکــن هاــت اســپــات 4.08 یعنی اخرین نسخه را تونستم با موفقیت پچ و کرک کنم که بتونید به صورت دائمی و همیشگی ازش استفاده کنید و فقط یک بار هزینه خرید اون رو بدید .

در نسخه عادی که از سایت ها دیگه دانلود میکنید ، نسخه کرک شده نیست برای همین تبلیغات اذیت کننده ای براتون نمایش در میاد و باعث میشه هم سرعت کم شه هم از ترافیک شما بیش از حداستفاده و کم بشه همچنین فقط پانزده روز میتونید به صورت رایگان استفاده کنید، اما در این نسخه ای که من کرک کردم هیچگونه تبلیغ یا مزاحمتی وجود نداره و برای همیشه میتونید ازش استفاده کنید

همینطور بعد از نصب میتونید تایین کنید که IP وردی شما از کدوم کشور باشه، این کار باعث میشه که سرعت گشت و گذار در اینترنت بسیار بالا رود.

کار با این خیلی ساده هستش و تنظیمات الکی و اضافی نداره طوری که بعد از نصب فقط شما باید روی دکمه on کلیک کنید و ده ثانیه صبر کنید تا فعال بشه همین برای غیر فعال کردن هم روی off کلیک میکنید .

توجه داشته باشید که هزینه خرید اکانت شیش ماهه از خود سایت اصلی 29 دلار میباشد که ما فقط با 5 هزار تومان نسخه کرک شده و دائمی رو بهتون میدیم.

برای خرید برنامه با هزینه ای ناچیز ، روی دکمه پرداخت کلیک کنید

دانلود فیلم Rambo Last Blood 2019

دانلود فیلم اسکار مووی؛ معرفی سایت دانلود فیلم

وقتی یک بهشت پر از فیلم های جدید میبینی

نسخه ,فقط ,کرک ,رو ,میتونید ,هم ,v p ,p n ,کنید و ,روی دکمه ,استفاده کنید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی مرحوم حاج عیسی رضایی مجله ماشین 20 Diary of Anne دانلود جدیدترین فیلمها سایت پزشکی دکتر امیرچوپانی گفتاردرمانی آذربایجان (آذربایجان گفتاردرمانی) اتوبار و باربری نیک بار تکنولوژی غذا فیروزه کوبی ساخت میزمدیریتی